Kalendarium wydarzeń
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
Licznik : 469970
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Wzornicze audyty technologiczne (DSWP)
Aktualności - Aktualne wydarzenia

Dolnośląska Sieć Wzornictwa Przemysłowego (DSWP) to projekt wzmacniający współpracę przedsiębiorców i projektantów wzornictwa przemysłowego. Efektem tej współpracy jest zwiększenie innowacyjności dolnośląskich produktów i usług oraz transferu wiedzy z uczelni do gospodarki. Projekt realizowany jest wspólnie przez Województwo Dolnośląskie, Gminę Wrocław oraz Akademię Sztuk Pięknych im. E. Gepperta we Wrocławiu, a kierowany jest do projektantów, pracowników naukowych  oraz przedsiębiorstw z Dolnego Śląska.
W projekcie jednym z głównych narzędzi wsparcia tej współpracy są: 

Wzornicze audyty technologiczne

Audyty wzornicze DSWP mają dwa poziomy szczegółowości:

a. audyt wstępny (internetowy),w formie ankiety internetowej (patrz poniżej), która pozwala zbadać podstawową wiedzę i doświadczenia danego przedsiębiorcy w zakresie współpracy z projektantami wzornictwa przemysłowego;
b. wzorniczy audyt technologiczny (pogłębiony), jest specjalistyczną usługą świadczoną przez ekspertów z danej branży w przedsiębiorstwie, analizującą potencjał sukcesu rynkowego danego przedsiębiorstwa związanego z rozwojem jego produktów i usług przy wykorzystaniu wiedzy wzorniczej;

Projekt przewiduje przeprowadzenie 40 wzorniczych audytów technologicznych (pogłębionych), które kończą się rekomendacją (pozytywną lub negatywną) w zakresie zastosowania narzędzia wdrożeń wzorniczych.

Dostęp do audytów wstępnych jest nieograniczony – wystarczy wypełnić prostą ankietę zamieszczoną pod niżej podanym linkiem. Jest  to krok niezbędny, aby uzyskać wsparcie w ramach audytów technologicznych oraz wdrożeń wzorniczych.

Zapraszamy przedstawicieli dolnośląskich przedsiębiorstw do wypełnienia ankiety. Pozwala ona uzyskać dostęp do wsparcia udzielanego w ramach DSWP – pogłębionych audytów technologicznych oraz wdrożeń wzorniczych.

http://www.wroclaw.pl/dolnoslaska_siec_wzornictwa_przemyslowego___ankieta_dla_przedsiebiorcow,.dhtml

 

 Projekt "Dolnośląska Sieć Wzornictwa Przemysłowego" współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

 

Data: 22.03.2013 Aktualizacja: 22.03.2013
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Wszelkie prawa zastrzeżone. © Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego
CSS XHTML WEB S508 projekt i wykonanie vstudio.pl